След поредица от мистериозни тийзъри и визуални кодове, Labrinth представя новия си сингъл “Orchestra” и отбелязва нова глава в артистичната му еволюция. Това е следващият поглед към предстоящия албум, в който Labrinth преплита електроника, соул и оркестрален звук. С характерната си емоционална наситеност и експериментален почерк, той изгражда звукова вселена, в която класиката среща футуристичния звук.
Парчето ще бъде представено заедно с ексклузивно интервю на Zane Lowe и новата корица на Apple Music NMD, като част от глобална кампания, включваща и креативни клипове от инфлуенсъри в САЩ.
Допълнително, “Orchestra” ще прозвучи и в новия сезон на документалната поредица на Netflix – “Starting Five”, а предстоящи парчета от албума вече са потвърдени за саундтраци към Apple TV+ “Mr. Scorsese” и EA FC 26.
