Wishlist
David Guetta, Teddy Swims, Tones And I
David Guetta, Teddy Swims, Tones And I
Gone Gone Gone (Power Intro)
Плейлист Гледай Уебкам
Звук
Wishlist
Начало / Новини / Феновете са бесни заради цените на билетите на Harry Styles

Феновете са бесни заради цените на билетите на Harry Styles

28 Януари 2026
Феновете са бесни заради цените на билетите на Harry Styles

Избухнаха негативни реакции заради огромната цена на билетите за турнето „Together, Together“ на Harry Styles.

Цената на билетите за първото турне на певеца от три години насам накара феновете да заплашат с бойкот на концертите му.

Феновете бяха развълнувани, когато 31-годишният Harry обяви турнето си „Together, Together“ на 22 януари, но бързо изразиха разочарованието си, когато билетите бяха пуснати в продажба тази седмица с цени от стотици долари. Най-скъпият VIP пакет за датите от турнето на Harry в Ню Йорк беше обявен за 1667 долара (1200 британски лири).

„Да наричаш турне „Together, Together“, когато е недостъпно за 99 процента от хората, е луда работа“, публикува един фен в Threads, докато друг се чудеше дали цените са посочени неправилно.

„Страхувам се, че тук трябва да има някакво недоразумение. 1000 долара на билет? “, пишат феновете.

В X един потребител твърди, че щастието му е било помрачено от цените на билетите.

„Оптимизмът и радостта от завръщането на Harry Styles беше помрачено от безумните цени за билетите за турнето“, гласи публикацията.

Други заплашиха да добавят турнето в черния списък изцяло.

„Ето защо бойкотирам турнето“, написа друг фен в Reddit, докато друг обяви концертите за „напълно недостижими“.

„Някои от най-хубавите ми спомени от по-младите ми години са свързани с музикални концерти, а сега те са просто напълно недостижими. Това е начина да отчуждиш феновете си.“

The Voice - We Love Music

турне harry styles
Сподели
Свързани новини