Britney Spears разкри, че би искала отново да стане майка.
В публикация в Instagram по повод Деня на бащата поп звездата, която е на 44 години, сподели видео, в което танцува с жълта рокля тип комбинация и черни ботуши, докато държи малка китара.
В описанието към клипа Spears написа: „Това е емоционален ден за мен. Китарата ми напомня за малки извънземни бебета – толкова нежни са струните ѝ. Казват, че музиката е езикът на ангелите. Купих тази китара в Мексико с надеждата един ден отново да имам бебе.“
В друга публикация певицата демонстрира танцовите си умения, облечена в дълга черна рокля, докато се върти пред камерата.
Изпълнителката на хита Toxic вече е майка на двама пораснали синове – Шон Престън (20 г.) и Джейдън Джеймс (19 г.), които са от брака ѝ с бившия танцьор Кевин Федърлайн.
През април изданието Page Six съобщи, че Spears се чувства „много добре“, след като е прекарала няколко седмици в рехабилитационна програма след арест за шофиране в нетрезво състояние през март.
Изминаха и пет години от прекратяването на дългогодишното ѝ настойничество, наложено от баща ѝ Джейми Спиърс. Решението беше отменено след мащабната обществена кампания #FreeBritney, а певицата оттогава води живота си самостоятелно след 14 години под строг контрол.
През 2023 г. Britney Spears се раздели с третия си съпруг Sam Asghari, по-малко от година след като двамата сключиха брак.