„Is It Cool?“ е новият съвместен сингъл на Steve Lacy със SZA, част от предстоящия му албум Oh Yeah?. В типичния за двамата минималистичен R&B стил, песента проследява сложната динамика на една връзка. Двамата артисти влизат в откровен разговор за несигурността, емоционалните колебания и склонността към самосаботаж.
Oh Yeah? е резултат от четиригодишен творчески път, в който артистът търси своето място както в музиката, така и извън нея. Поемайки изцяло контрола върху продукцията, композирането, изпълнението и цялостната творческа визия, Steve Lacy създава албум, който отразява личното му израстване и завръщането към собствената му идентичност.