Donald Glover разказа подробно за сериозните здравословни проблеми, които са го принудили да отмени турнето си „New World Tour“ миналата година.
По време на участието си в „Tyler, the Creator's Camp Flog Gnaw“ през уикенда, Glover, който се изявява под псевдонима си Childish Gambino, разказа за това, че е получил инсулт.
„Имах наистина силно главоболие в Луизиана и въпреки това участвах в шоуто. Не можех да виждам добре, така че когато отидохме в Хюстън, отидох в болницата и лекарят каза: „Получихте инсулт.“ И първото нещо, което си помислих, беше: „О, ето ме, все още копирам Джейми Фокс.“
Певецът обясни, че са му открили и други проблеми, включително дупка в сърцето му.
„Откриха дупка в сърцето ми, затова ми направиха тази операция, а след това трябваше да ми направят още една“, добави той.
След като сподели здравословните си проблеми, Glover насърчи публиката да живее живота си пълноценно.
„Казват, че всеки има два живота и вторият започва, когато осъзнаеш, че имаш един. Имате само един живот, хора. И трябва да бъда честен, животът, който живях с вас, беше истинска благословия. Трябва да живеете живота си както искате. Ако трябва да правим това отново, може само да стане по-добре.“