Wishlist
Sophie and The Giants x Purple Disco Machine
Sophie and The Giants x Purple Disco Machine
Paradise
Плейлист Гледай Уебкам
Звук
Wishlist
Начало / Новини / Becky G разкри, че е прекратила годежа си със своя партньор

Becky G разкри, че е прекратила годежа си със своя партньор

03 Април 2026
Becky G разкри, че е прекратила годежа си със своя партньор

Becky G разкри, че е прекратила годежа си със своя партньор Sebastián Lletget след обвинения в изневяра през март 2023 г., като призна, че е свалила годежния си пръстен.

Мексиканско-американската певица, родена като Ребека Мари Гомес, говори откровено за трудния период в епизод от 1 април на подкаста Call Her Daddy. Темата за личната ѝ криза вече бе засегната накратко и в документалния ѝ филм „Rebbeca“.

„Моята отправна точка беше стремежът да угаждам на всички, да се жертвам и да правя това, което другите искат, забравяйки, че и аз имам значение в уравнението. Това беше възможност да се обърна навътре и да направя всичко за себе си, което беше изключително неудобно“, споделя 29-годишната изпълнителка.

Тя подчертава, че решението ѝ не е било пасивно, въпреки обществения натиск и коментарите, че „нищо не е казала и всичко е било заметено под килима“.

„Не. Аз прекратих годежа. Свалих пръстена“, заявява тя.

Певицата обяснява, че зад кулисите са се случили много неща между нея и човека, когото „обича и за когото дълбоко ѝ пука“, но от когото се е почувствала предадена.

„Предателството не те кара само да не вярваш на другия. Спираш да вярваш и на себе си.’“, допълва тя.

На въпрос на водещата Alex Cooper дали двамата все още са заедно, Becky потвърждава, че връзката им продължава, но подчертава, че е бил необходим сериозен вътрешен процес на прошка и излекуване. Тя добавя, че все още вярва в брака: „Абсолютно. Бих искала. Нека ми предложи отново.“

Becky и професионалният футболист се сгодиха през декември 2022 г. след шест години връзка. През март 2023 г. жена публикува в Instagram твърдения, че разполага с доказателства за изневяра на Lletget. Няколко дни по-късно той поднесе публично извинение и заяви, че е готов да направи „всичко необходимо“, за да възстанови доверието ѝ.

През ноември 2023 г. двамата бяха забелязани заедно в Портър Ранч, Калифорния. В документалния си филм „Rebbeca“, чиято премиера бе през декември 2025 г., певицата призна, че мълчанието ѝ по темата е било „погрешно възприето като слабост“.

The Voice - We Love Music   

becky g
Сподели
Свързани новини