Радио The Voice

Кой спечели от Step Up: Революция?

15:53 | 23 август 2012
Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Райна Стойкова

Днес бяха изтеглени печелившите в играта на The Voice и филма "Step Up: Революция".

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Raina Stoikova (https://www.facebook.com/raina.stoikova).

Ето и останалите късметлии:
- по два билета за филма печелят Desy Georgieva (www.facebook.com/desy.chienne), Dimitar Gospodinov (https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.3), Ellie Velikova (https://www.facebook.com/ellie.velikova), Encho Yorgov (https://www.facebook.com/encho.yorgov), Gabriela Simeonova (https://www.facebook.com/gabriela.simeonova), Svetlana Lazarova (https://www.facebook.com/svetlana.lazarova.9), Георги Жоро (https://www.facebook.com/georgi.jorooo), Мария Тодорова (https://www.facebook.com/profile.php?id=1650400975), Ния Велева (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002610666577) и Юлиян Йорданов (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000439546188);

- 3-месечен абонамент за танцово студио печели Nina Yordanova (https://www.facebook.com/nina.yordanova.56);

- 6-месечен абонамент за танцово студио спечели Polq Skevova (https://www.facebook.com/polq.skevova);

- 12-месечен абонамент за танцово студио спечели Nicole Gogova (www.facebook.com/i.freestyle.my.destiny.its.not.written.in.pages.sg).

Честито на печелившите! Очаквайте да се свържем с вас през вашите профили. Ако сте забранили личните съобщения от непознати, пишете на pr@a-plusfilms.com.

MORNING VOICE С ЖОРЖ 08:00 - 11:00 Слушай
  • BOB SINCLAR, AKON TIL THE SUN RISE UP 09:53 сега
  • CHRIS BROWN QUESTIONS 09:51 предишна
  • MARINA SATTI MANTISSA (LIVIN R & NOISY REMIX) 09:46 предишна
  • NEVENA PEYKOVA TRYABVASH MI SPESHNO (ID) 09:43 предишна
  • BTS DNA 09:39 предишна
  • SIGMA FT. ELLA HENDERSON GLITTERBALL 09:36 предишна
  • ZEDD, LIAM PAYNE GET LOW (ID) 09:32 предишна
  • CNCO, LITTLE MIX REGGAETON LENTO 09:28 предишна
  • MINELLI EMPTY SPACES 09:25 предишна
  • MASSARI DONE DA DA 09:22 предишна
Snooza 06:00 - 10:00