Радио The Voice

Кой спечели от Step Up: Революция?

15:53 | 23 август 2012
Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Райна Стойкова

Днес бяха изтеглени печелившите в играта на The Voice и филма "Step Up: Революция".

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Raina Stoikova (https://www.facebook.com/raina.stoikova).

Ето и останалите късметлии:
- по два билета за филма печелят Desy Georgieva (www.facebook.com/desy.chienne), Dimitar Gospodinov (https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.3), Ellie Velikova (https://www.facebook.com/ellie.velikova), Encho Yorgov (https://www.facebook.com/encho.yorgov), Gabriela Simeonova (https://www.facebook.com/gabriela.simeonova), Svetlana Lazarova (https://www.facebook.com/svetlana.lazarova.9), Георги Жоро (https://www.facebook.com/georgi.jorooo), Мария Тодорова (https://www.facebook.com/profile.php?id=1650400975), Ния Велева (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002610666577) и Юлиян Йорданов (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000439546188);

- 3-месечен абонамент за танцово студио печели Nina Yordanova (https://www.facebook.com/nina.yordanova.56);

- 6-месечен абонамент за танцово студио спечели Polq Skevova (https://www.facebook.com/polq.skevova);

- 12-месечен абонамент за танцово студио спечели Nicole Gogova (www.facebook.com/i.freestyle.my.destiny.its.not.written.in.pages.sg).

Честито на печелившите! Очаквайте да се свържем с вас през вашите профили. Ако сте забранили личните съобщения от непознати, пишете на [email protected].

WE LOVE MUSIC 00:00 - 08:00 Слушай
  • FAYDEE, KAT DELUNA, LEFTSIDE NOBODY (ID) 00:25 сега
  • ROYA, MAITRE GIMS FIGHTNG FOR 2 00:21 предишна
  • SIA MOVE YOUR BODY 00:17 предишна
  • NICK JONAS VOODOO 00:14 предишна
  • MARIO JOY GOLD DIGGER 00:10 предишна
  • ERA ISTREFI NJO SI TI 00:08 предишна
  • MADCON DON'T STOP LOVING ME 00:05 предишна
  • BEBE REXHA I GOT YOU 00:01 предишна
  • THE VOICE OF UNDERGROUND CLASSIC JUNGLE DRUM AND BASS MIX 22:31 предишна
  • JLOOP AND REMOTE PRES. TRANCE MIND 22.01.2017 21:31 предишна
Hip Hop & RnB 00:00 - 01:00