Радио The Voice

Кой спечели от Step Up: Революция?

15:53 | 23 август 2012
Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Райна Стойкова

Днес бяха изтеглени печелившите в играта на The Voice и филма "Step Up: Революция".

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Raina Stoikova (https://www.facebook.com/raina.stoikova).

Ето и останалите късметлии:
- по два билета за филма печелят Desy Georgieva (www.facebook.com/desy.chienne), Dimitar Gospodinov (https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.3), Ellie Velikova (https://www.facebook.com/ellie.velikova), Encho Yorgov (https://www.facebook.com/encho.yorgov), Gabriela Simeonova (https://www.facebook.com/gabriela.simeonova), Svetlana Lazarova (https://www.facebook.com/svetlana.lazarova.9), Георги Жоро (https://www.facebook.com/georgi.jorooo), Мария Тодорова (https://www.facebook.com/profile.php?id=1650400975), Ния Велева (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002610666577) и Юлиян Йорданов (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000439546188);

- 3-месечен абонамент за танцово студио печели Nina Yordanova (https://www.facebook.com/nina.yordanova.56);

- 6-месечен абонамент за танцово студио спечели Polq Skevova (https://www.facebook.com/polq.skevova);

- 12-месечен абонамент за танцово студио спечели Nicole Gogova (www.facebook.com/i.freestyle.my.destiny.its.not.written.in.pages.sg).

Честито на печелившите! Очаквайте да се свържем с вас през вашите профили. Ако сте забранили личните съобщения от непознати, пишете на pr@a-plusfilms.com.

YOUR VOICE 13:00 - 15:00 Слушай
  • MAJOR LAZER, NICKI MINAJ RUN UP 14:07 сега
  • LUIS FONSI, DADDY YANKEE DESPACITO 14:03 предишна
  • LADY GAGA THE CURE 13:59 предишна
  • ZAYN, TAYLOR SWIFT I DONT WANNA LIVE FOREVER (ID) 13:56 предишна
  • TIESTO, OLIVER HELDENS, NATALIE LA ROSE THE RIGHT SONG 13:52 предишна
  • ED SHEERAN SHAPE OF YOU 13:48 предишна
  • WIZ KHALIFA SEE YOU AGAIN 13:44 предишна
  • L.B. ONE, LAENZ ACROSS THE WATER 13:40 предишна
  • KRISKO LOSH ILI DOBUR 13:37 предишна
  • KYGO, SELENA GOMEZ IT AIN'T ME (ID) 13:33 предишна
02:00 - 02:00