Радио The Voice

Кой спечели от Step Up: Революция?

15:53 | 23 август 2012
Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Райна Стойкова

Днес бяха изтеглени печелившите в играта на The Voice и филма "Step Up: Революция".

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Raina Stoikova (https://www.facebook.com/raina.stoikova).

Ето и останалите късметлии:
- по два билета за филма печелят Desy Georgieva (www.facebook.com/desy.chienne), Dimitar Gospodinov (https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.3), Ellie Velikova (https://www.facebook.com/ellie.velikova), Encho Yorgov (https://www.facebook.com/encho.yorgov), Gabriela Simeonova (https://www.facebook.com/gabriela.simeonova), Svetlana Lazarova (https://www.facebook.com/svetlana.lazarova.9), Георги Жоро (https://www.facebook.com/georgi.jorooo), Мария Тодорова (https://www.facebook.com/profile.php?id=1650400975), Ния Велева (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002610666577) и Юлиян Йорданов (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000439546188);

- 3-месечен абонамент за танцово студио печели Nina Yordanova (https://www.facebook.com/nina.yordanova.56);

- 6-месечен абонамент за танцово студио спечели Polq Skevova (https://www.facebook.com/polq.skevova);

- 12-месечен абонамент за танцово студио спечели Nicole Gogova (www.facebook.com/i.freestyle.my.destiny.its.not.written.in.pages.sg).

Честито на печелившите! Очаквайте да се свържем с вас през вашите профили. Ако сте забранили личните съобщения от непознати, пишете на pr@a-plusfilms.com.

MORNING VOICE С ЖОРЖ 08:00 - 11:00 Слушай
  • LITTLE MIX, KID INK, MACHINE GUN KELLY NO MORE SAD SONGS 10:24 сега
  • DAMYAN POPOV, DIVNA TVOETO MOMCHE 10:20 предишна
  • MALUMA, FIFTH HARMONY SIN CONTRATO 10:17 предишна
  • CAMELPHAT ELDERBROOK COLA 10:13 предишна
  • KATY PERRY, NICKI MINAJ SWISH SWISH 10:06 предишна
  • ARILENA ARA NENTORI (BESS REMIX) 10:03 предишна
  • DAMIAN LAZARUS, THE ANCIENT MOONS SACRED DANCE OF THE DEMON (GORGON CITY REMIX) 09:58 предишна
  • KESHA LEARN TO LET GO 09:54 предишна
  • ALAN WALKER, GAVIN JAMES TIRED (KYGO REMIX) 09:50 предишна
  • MARINA SATTI MANTISSA (LIVIN R & NOISY REMIX) 09:45 предишна
TOP 10 10:12 - 11:00