Радио The Voice

Кой спечели от Step Up: Революция?

15:53 | 23 август 2012
Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Райна Стойкова

Днес бяха изтеглени печелившите в играта на The Voice и филма "Step Up: Революция".

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Raina Stoikova (https://www.facebook.com/raina.stoikova).

Ето и останалите късметлии:
- по два билета за филма печелят Desy Georgieva (www.facebook.com/desy.chienne), Dimitar Gospodinov (https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.3), Ellie Velikova (https://www.facebook.com/ellie.velikova), Encho Yorgov (https://www.facebook.com/encho.yorgov), Gabriela Simeonova (https://www.facebook.com/gabriela.simeonova), Svetlana Lazarova (https://www.facebook.com/svetlana.lazarova.9), Георги Жоро (https://www.facebook.com/georgi.jorooo), Мария Тодорова (https://www.facebook.com/profile.php?id=1650400975), Ния Велева (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002610666577) и Юлиян Йорданов (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000439546188);

- 3-месечен абонамент за танцово студио печели Nina Yordanova (https://www.facebook.com/nina.yordanova.56);

- 6-месечен абонамент за танцово студио спечели Polq Skevova (https://www.facebook.com/polq.skevova);

- 12-месечен абонамент за танцово студио спечели Nicole Gogova (www.facebook.com/i.freestyle.my.destiny.its.not.written.in.pages.sg).

Честито на печелившите! Очаквайте да се свържем с вас през вашите профили. Ако сте забранили личните съобщения от непознати, пишете на [email protected].

WE LOVE WEEKENDS 08:00 - 21:30 Слушай
  • JAX JONES, RAYE YOU DON'T KNOW ME 21:05 сега
  • JEREMIH, YG DON'T TELL 'EM 21:01 предишна
  • THE CHAINSMOKERS, DAYA DON'T LET ME DOWN 20:58 предишна
  • MAROON 5, FUTURE COLD 20:54 предишна
  • SEEB, JACOB BANKS WHAT DO YOU LOVE 20:50 предишна
  • LUIS FONSI, DADDY YANKEE DESPACITO 20:46 предишна
  • DAMIAN LAZARUS, THE ANCIENT MOONS SACRED DANCE OF THE DEMON (GORGON CITY REMIX) 20:42 предишна
  • ZHANA BERGENDORFF DOKRAI (ID) 20:39 предишна
  • DIPLO, SLEEPY TOM BE RIGHT THERE 20:35 предишна
  • DJ VOLKAN UCA ISTANBUL (CONSOUL TRAININ AND JAYWORX REMIX) 20:31 предишна
Alternative Playlist 21:00 - 22:00