Радио The Voice

Кой спечели от Step Up: Революция?

15:53 | 23 август 2012
Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Райна Стойкова

Днес бяха изтеглени печелившите в играта на The Voice и филма "Step Up: Революция".

Голямата награда - 4-дневен уикенд за двама в Париж, спечели Raina Stoikova (https://www.facebook.com/raina.stoikova).

Ето и останалите късметлии:
- по два билета за филма печелят Desy Georgieva (www.facebook.com/desy.chienne), Dimitar Gospodinov (https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.3), Ellie Velikova (https://www.facebook.com/ellie.velikova), Encho Yorgov (https://www.facebook.com/encho.yorgov), Gabriela Simeonova (https://www.facebook.com/gabriela.simeonova), Svetlana Lazarova (https://www.facebook.com/svetlana.lazarova.9), Георги Жоро (https://www.facebook.com/georgi.jorooo), Мария Тодорова (https://www.facebook.com/profile.php?id=1650400975), Ния Велева (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002610666577) и Юлиян Йорданов (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000439546188);

- 3-месечен абонамент за танцово студио печели Nina Yordanova (https://www.facebook.com/nina.yordanova.56);

- 6-месечен абонамент за танцово студио спечели Polq Skevova (https://www.facebook.com/polq.skevova);

- 12-месечен абонамент за танцово студио спечели Nicole Gogova (www.facebook.com/i.freestyle.my.destiny.its.not.written.in.pages.sg).

Честито на печелившите! Очаквайте да се свържем с вас през вашите профили. Ако сте забранили личните съобщения от непознати, пишете на [email protected].

WE LOVE MUSIC 15:00 - 17:00 Слушай
  • JAX JONES, RAYE YOU DON'T KNOW ME 16:49 сега
  • SKANDAU REPLAY (ID) 16:45 предишна
  • JP COOPER SEPTEMBER SONG 16:41 предишна
  • ZAY HILFIGERRR, ZAYION MCCALL JUJU ON THAT BEAT 16:39 предишна
  • SELENA GOMEZ KILL EM WITH KINDNESS 16:35 предишна
  • STARLEY CALL ON ME (RYAN RIBACK REMIX ID) 16:32 предишна
  • GEORGIAN CLOSER 16:28 предишна
  • ALESSO FALLING 16:25 предишна
  • THE WEEKND PARTY MONSTER 16:20 предишна
  • MADCON DON'T STOP LOVING ME 16:17 предишна
We love music 16:00 - 18:00