Радио The Voice

Katy Perry тръгва на турне

12:00 | 18 ноември 2013
Певицата потвърди плановете си за световно турне

Katy Perry се подготвя да обиколи света в подкрепа на новия си албум Prism. Към този момент е известно, че турнето ще започне от Великобритания, където ще е през май

 

 

Ето потвърдните дати

 

Belfast Odyssey Arena - Wednesday 7th May 2014

Newcastle Arena - Saturday 10th May 2014

Capital FM Arena Nottingham - Sunday 11th May

Birmingham LG Arena
 - Tuesday 13th May 2014  

Glasgow (The SSE Hydro) - Saturday 17th May 2014 


Manchester Phones 4 U Arena - Tuesday 20th May 2014

Liverpool Echo Arena
 - Wednesday 21st May 2014

Sheffield Motorpoint Arena - Friday 23rd May 2014

London's O2 Arena - Tuesday 27th May 2014

London's O2 Arena - Wednesday 28th May 2014

London's O2 Arena - Friday 30th May 2014

 

 

WE LOVE WEEKENDS 08:00 - 15:00 Слушай
  • ALAN WALKER, GAVIN JAMES TIRED (KYGO REMIX) 08:30 сега
  • HAKAN AKKUS I CANT BE (EYUP CELIK REMIX) 08:26 предишна
  • PAVEL KOLEV, ITSAKA JIVOTYT E IGRA (ID) 08:24 предишна
  • ARIANA GRANDE, NICKI MINAJ SIDE TO SIDE 08:20 предишна
  • MARTIN GARRIX, DUA LIPA SCARED TO BE LONELY (ZONDERLING REMIX) 08:17 предишна
  • RITA ORA YOUR SONG 08:13 предишна
  • LITTLE MIX, STORMZY POWER 08:09 предишна
  • DJ KHALED, RIHANNA, BRYSON TILLER WILD THOUGHTS 08:05 предишна
  • RICKY MARTIN, MALUMA VENTE PA CA 08:01 предишна
  • FAYDEE MORE 07:58 предишна
Snooza 06:00 - 10:00