Радио The Voice

Katy Perry тръгва на турне

12:00 | 18 ноември 2013
Певицата потвърди плановете си за световно турне

Katy Perry се подготвя да обиколи света в подкрепа на новия си албум Prism. Към този момент е известно, че турнето ще започне от Великобритания, където ще е през май

 

 

Ето потвърдните дати

 

Belfast Odyssey Arena - Wednesday 7th May 2014

Newcastle Arena - Saturday 10th May 2014

Capital FM Arena Nottingham - Sunday 11th May

Birmingham LG Arena
 - Tuesday 13th May 2014  

Glasgow (The SSE Hydro) - Saturday 17th May 2014 


Manchester Phones 4 U Arena - Tuesday 20th May 2014

Liverpool Echo Arena
 - Wednesday 21st May 2014

Sheffield Motorpoint Arena - Friday 23rd May 2014

London's O2 Arena - Tuesday 27th May 2014

London's O2 Arena - Wednesday 28th May 2014

London's O2 Arena - Friday 30th May 2014

 

 

WE LOVE MUSIC 00:00 - 08:00 Слушай
  • LITTLE MIX, KID INK, MACHINE GUN KELLY NO MORE SAD SONGS 05:19 сега
  • INNA SAY IT WITH YOUR BODY 05:16 предишна
  • JASON DERULO, NICKI MINAJ SWALLA 05:13 предишна
  • DNCE BODY MOVES 05:09 предишна
  • KYGO, SELENA GOMEZ IT AIN'T ME (ID) 05:05 предишна
  • CLEAN BANDIT, SEAN PAUL, ANNE MARIE ROCKABYE (ID) 05:02 предишна
  • JESSIE J WHO'S LAUGHING NOW 04:58 предишна
  • TIESTO, BRIGHT SPARKS ON MY WAY 04:54 предишна
  • NICKY JAM EL AMANTE 04:51 предишна
  • JAX JONES, RAYE YOU DON'T KNOW ME 04:47 предишна
We love music 01:00 - 06:00