Радио The Voice

Katy Perry тръгва на турне

12:00 | 18 ноември 2013
Певицата потвърди плановете си за световно турне

Katy Perry се подготвя да обиколи света в подкрепа на новия си албум Prism. Към този момент е известно, че турнето ще започне от Великобритания, където ще е през май

 

 

Ето потвърдните дати

 

Belfast Odyssey Arena - Wednesday 7th May 2014

Newcastle Arena - Saturday 10th May 2014

Capital FM Arena Nottingham - Sunday 11th May

Birmingham LG Arena
 - Tuesday 13th May 2014  

Glasgow (The SSE Hydro) - Saturday 17th May 2014 


Manchester Phones 4 U Arena - Tuesday 20th May 2014

Liverpool Echo Arena
 - Wednesday 21st May 2014

Sheffield Motorpoint Arena - Friday 23rd May 2014

London's O2 Arena - Tuesday 27th May 2014

London's O2 Arena - Wednesday 28th May 2014

London's O2 Arena - Friday 30th May 2014

 

 

WE LOVE MUSIC 11:00 - 20:00 Слушай
  • BLACK BEATLES, GUCCI MANE BLACK BEATLES 15:08 сега
  • THE WEEKND, DAFT PUNK STARBOY 15:04 предишна
  • ARMIN VAN BUUREN BROKEN TONIGHT 14:59 предишна
  • STEVE AOKI, LOUIS TOMLINSON JUST HOLD ON 14:56 предишна
  • MACHINE GUN KELLY, CAMILA CABELLO BAD THINGS 14:52 предишна
  • ERIC SAADE, GUSTAV NOREN, FILATOV, KARAS WIDE AWAKE 14:49 предишна
  • PAVELL, VENCI VENC, KRISTIAN KOSTOV VDIGAM LEVEL 14:46 предишна
  • KDA, TINASHE JUST SAY 14:41 предишна
  • THE CHAINSMOKERS, HALSEY CLOSER 14:38 предишна
  • LARISS DROPPIN DA BOMB 14:34 предишна
The Voice Wishlist 14:00 - 16:00