Радио The Voice

Katy Perry тръгва на турне

12:00 | 18 ноември 2013
Певицата потвърди плановете си за световно турне

Katy Perry се подготвя да обиколи света в подкрепа на новия си албум Prism. Към този момент е известно, че турнето ще започне от Великобритания, където ще е през май

 

 

Ето потвърдните дати

 

Belfast Odyssey Arena - Wednesday 7th May 2014

Newcastle Arena - Saturday 10th May 2014

Capital FM Arena Nottingham - Sunday 11th May

Birmingham LG Arena
 - Tuesday 13th May 2014  

Glasgow (The SSE Hydro) - Saturday 17th May 2014 


Manchester Phones 4 U Arena - Tuesday 20th May 2014

Liverpool Echo Arena
 - Wednesday 21st May 2014

Sheffield Motorpoint Arena - Friday 23rd May 2014

London's O2 Arena - Tuesday 27th May 2014

London's O2 Arena - Wednesday 28th May 2014

London's O2 Arena - Friday 30th May 2014

 

 

WE LOVE MUSIC 11:00 - 13:00 Слушай
  • KREWELLA TEAM 11:17 сега
  • KATY PERRY, SKIP MARLEY CHAINED TO THE RHYTHM (ID) 11:13 предишна
  • MACHINE GUN KELLY, CAMILA CABELLO BAD THINGS 11:07 предишна
  • MARTIN GARRIX, DUA LIPA SCARED TO BE LONELY 11:03 предишна
  • TAL SLOW DOWN THE FLOW 10:59 предишна
  • JAX JONES, RAYE YOU DON'T KNOW ME 10:55 предишна
  • SKANDAU REPLAY (ID) 10:51 предишна
  • ROBIN SCHULZ, DAVID GUETTA, CHEAT CODES SHED A LIGHT 10:47 предишна
  • PLAMEN AND IVO, MIHAELA MARINOVA NE TI MISLYA ZLO 10:44 предишна
  • DJ SAVA, FAYDEE LOVE IN DUBAI 10:40 предишна
We love music 11:00 - 14:00