Радио The Voice

Katy Perry тръгва на турне

12:00 | 18 ноември 2013
Певицата потвърди плановете си за световно турне

Katy Perry се подготвя да обиколи света в подкрепа на новия си албум Prism. Към този момент е известно, че турнето ще започне от Великобритания, където ще е през май

 

 

Ето потвърдните дати

 

Belfast Odyssey Arena - Wednesday 7th May 2014

Newcastle Arena - Saturday 10th May 2014

Capital FM Arena Nottingham - Sunday 11th May

Birmingham LG Arena
 - Tuesday 13th May 2014  

Glasgow (The SSE Hydro) - Saturday 17th May 2014 


Manchester Phones 4 U Arena - Tuesday 20th May 2014

Liverpool Echo Arena
 - Wednesday 21st May 2014

Sheffield Motorpoint Arena - Friday 23rd May 2014

London's O2 Arena - Tuesday 27th May 2014

London's O2 Arena - Wednesday 28th May 2014

London's O2 Arena - Friday 30th May 2014

 

 

WE LOVE MUSIC 15:00 - 20:00 Слушай
  • SIGMA FT. ELLA HENDERSON GLITTERBALL 16:00 сега
  • FILATOV, KARAS TELL IT TO MY HEART 15:57 предишна
  • ALAN WALKER, GAVIN JAMES TIRED 15:53 предишна
  • FAYDEE WHAT IS LOVE 15:50 предишна
  • SHAWN MENDES THERE'S NOTHING HOLDIN' ME BACK 15:46 предишна
  • FLY PROJECT, ANDRA BUTTERFLY 15:42 предишна
  • RAVING GEORGE, OSCAR, THE WOLF YOU ARE MINE (DJ ANTONIO AND ASTERO REMIX) 15:39 предишна
  • MEGHAN TRAINOR DEAR FUTURE HUSBAND 15:36 предишна
  • ANNE MARIE CIAO ADIOS 15:32 предишна
  • MONOIR, JUNE WE HAD LOVE 15:29 предишна
TOP 10 18:12 - 19:00