Радио The Voice

Katy Perry тръгва на турне

12:00 | 18 ноември 2013
Певицата потвърди плановете си за световно турне

Katy Perry се подготвя да обиколи света в подкрепа на новия си албум Prism. Към този момент е известно, че турнето ще започне от Великобритания, където ще е през май

 

 

Ето потвърдните дати

 

Belfast Odyssey Arena - Wednesday 7th May 2014

Newcastle Arena - Saturday 10th May 2014

Capital FM Arena Nottingham - Sunday 11th May

Birmingham LG Arena
 - Tuesday 13th May 2014  

Glasgow (The SSE Hydro) - Saturday 17th May 2014 


Manchester Phones 4 U Arena - Tuesday 20th May 2014

Liverpool Echo Arena
 - Wednesday 21st May 2014

Sheffield Motorpoint Arena - Friday 23rd May 2014

London's O2 Arena - Tuesday 27th May 2014

London's O2 Arena - Wednesday 28th May 2014

London's O2 Arena - Friday 30th May 2014

 

 

WE LOVE MUSIC 15:00 - 20:00 Слушай
  • INNA NIRVANA 15:07 сега
  • 100 KILA NYAMA TAKAVA JENA 15:04 предишна
  • CLEAN BANDIT, JULIA MICHAELS I MISS YOU 14:59 предишна
  • JASON DERULO IF I'M LUCKY 14:55 предишна
  • JAX JONES, INA WROLDSEN BREATHE 14:52 предишна
  • ANITTA, J BALVIN DOWNTOWN 14:49 предишна
  • IMAGINE DRAGONS WHATEVER IT TAKES 14:44 предишна
  • CNCO, LITTLE MIX REGGAETON LENTO 14:40 предишна
  • GIANLUCA VACCHI VIENTO 14:37 предишна
  • LIAM PAYNE, QUAVO STRIP THAT DOWN 14:33 предишна
The Voice Wishlist 14:00 - 16:00