Радио The Voice

Фестивал за екстремни спортове в Приморско

10:26 | 01 септември 2014
За втора поредна година на 5,6 и 7 септември на плажа „Перла” ще се проведе X –Point fest 2014

Toзи септември Приморско ще стане домакин на най-големия фестивал за екстремни спортове в  България. За втора поредна година на 5,6 и 7 септември на плажа „Перла” ще се проведе X –Point fest 2014. Фестивалът е със свободен вход за всички, както и с безплатни демонстрации и уроци.

X –Point fest 2014 се организира със съдействието на община Приморско.

Ето и програмата и част от атрактивните участници, които ще видим тази година в Приморско.

Александър Пули -  Един от най-атрактивните участници във фестивала. Италианецът, известен като летящия човек, е един от най-добрите уингсют и бейсджъмп пилоти в света. 

Веселин Овчаров – Един от най-добрите акропарапланеристи миналата година постави световен рекорд по инфинити тъмблинг в синхрон. 

Ивайло Нинов – единственият българин, който лети с уингсют със световни рекорди в алпинизма и бейсджъмпа.

Сър Майкъл Джеймс Джъд – специален гост на фестивала. Един от най-елитните гардове в света. Охранявал Кралската фамилия, министри, президенти….etc.  Един от най-младите ,провъзгласени за Сър, във Великобритания.

 Програма:

 05.09.2014 г.       
08.00 – 18.00 – подготовка и администриране на събитието       
       
Състезание по акро парапланеризъм       
12.00 – 13.00 – регистрация       
13.00 – 13.30 – организационни срещи       
16.30 – 17.00-среща с мeдии       
18.00 – Start Warm up Party       
22.00 – The       
02.00 – End       
       
Лонгборд -Масов старт от Беглик Таш        
17.00-18.00 разглеждане и тест трасе 
       
06.09.2014 г.       
       
Състезание по акро парапланеризъм       
9.00 – 9.30 – брифинг       
12.00 – 12.30 – първо качване с хеликоптер       
13.00 – 13.00 – второ качване с хеликоптер       
17.00 – 17.30 – извеждане на резултати и класиране       
       
Състезание по болдеринг       
8.15 – 9.15 – регистрация       
9.15 – 9.30 – техническа конференция       
9.30 – 10.30 – първа група момчета/момичета       
11.00- 12.15 – втора група момчета/момичета       
12.45 – 14.00 – трета група момчета/момичета       
14.15 – награждаване       
14.45 – 16.00 – четвърта група момчета/момичета       
16.00 – 17.45 – пета, шеста, седма група девойки       
18.15 – 19.45 – пета, шеста, седма група юноши       
20.00 – награждаване       
       
Кайтсърф и Уиндсърф Регати при наличие на подходящи условия       
09.00 до 10.00 – Регистрация в регатния офис       
11.00 – 18.00 Отворено време на провеждане на гонки 1.2.3       
        
Лонгборд -Масов старт от Беглик Таш        
10.00-11.00 Техническа конференция и разглеждане на трасето без спускане.       
18.00- масов Старт Лонгбоард       
        
Музикална програма       
21.00 – Dj Camp session       
23.00 – Freestylers       
04.00 – End       
       
07.09.2014 г.       
Състезание по акро парапланеризъм       
09.00 – 09.30 – брифинг       
12.00 – 12.30 – трето качване с хеликоптер       
13.00 – 13.30 – четвърто качване с хеликоптер       
17.00 – 17.20 – извеждане на резултати и класиране       
18.00 – 18.20 – награждаване       
       
ХС МТВ Състезание       
9.30 регистрация       
14.00  старт        
        
Състезание по болдер       
09.00 – 09.30 – регистрация и записване       
09.30 – затваряне зона мъже       
10.00 – 13.30- квалификация мъже       
14.30 – затваряне зона жени       
15.00 – 17.00 – квалификация жени       
17.30 – затваряне зона мъже/жени       
19.30 – финал мъже/жени       
21.30 – награжданване       
       
Кайтсърф и Уиндсърф Регати при наличие на подходящи условия       
09.00 до 10.00 – Регистрация в регатния офис       
11.00 – 18.00 Отворено време на провеждане на гонки 1.2.3       
       
Предупредителен сигнал за гонка след 16.30 ч няма да бъде даван.       
17.00 – награждаване       
20.00 – Закриване     

WE LOVE WEEKENDS 08:00 - 19:00 Слушай
  • SEEB, JACOB BANKS WHAT DO YOU LOVE 15:39 сега
  • SELENA GOMEZ, A$AP ROCKY GOOD FOR YOU 15:35 предишна
  • ZARA LARSSON AIN'T MY FAULT 15:31 предишна
  • ROCHELLE, KALIBWOY WAY UP 15:28 предишна
  • CALVIN HARRIS MY WAY 15:24 предишна
  • JOHN LEGEND LOVE ME NOW (ID) 15:21 предишна
  • SANTRA MASKARAD 15:18 предишна
  • MAHMUT ORHAN GAME OF THRONES 15:15 предишна
  • SHAWN MENDES MERCY 15:11 предишна
  • HAILEE STEINFELD, GREY, ZEDD STARVING 15:07 предишна
YOUR VOICE 15:00 - 18:00