Радио The Voice

Little Mix на турне

11:00 | 21 април 2014
Серията от концерти е под надслов Salute

След като подгряваха на концерти на Demi Lovato по време на обиколката й Neon Lights, момичетата от Little Mix обявиха първото си самостоятелно северно американско турне. Серията от концерти е под надслов Salute и е в подкрепа на едноименния им албум. Освен в Щатите, групата ще посети и няколко града в Канада.

 

Little Mix Salute Tour Dates

Wednesday, Sept. 10 – Boca Raton, FL – Mizner Park Amphitheatre
Friday, Sept. 12 – Orlando, FL – House of Blues
Saturday, Sept. 13 – Atlanta, GA – The Tabernacle
Tuesday, Sept. 16 – Grand Prairie, TX – Verizon Theatre at Grand Prairie
Wednesday, Sept. 17 – Houston, TX – Bayou Music Center
Friday, Sept. 19 – Phoenix, AZ – Comerica Theatre
Monday, Sept. 22 – Hollywood, CA – Hollywood Palladium
Tuesday, Sept. 23 – San Jose, CA – City National Civic
Friday, Sept. 26 – St Louis, MO – The Pageant
Tuesday, Sept. 30 – Charlotte, NC – The Fillmore Charlotte
Thursday, Oct. 2 – Montclair, NJ – The Wellmont Theater
Friday, Oct. 3 – New York, NY – JBL Live at Pier 97
Saturday, Oct. 4 – Wallingford, CT – Toyota Oakdale Theatre
Wednesday, Oct. 8 – Upper Darby, PA – Tower Theatre
Thursday, Oct. 9 – Silver Spring, MD – The Fillmore Silver Spring
Saturday, Oct. 11 – Toronto, ON – The Sound Academy

 

 

NEW 4 U 20:00 - 20:30 Слушай
  • G EAZY, KEHLANI GOOD LIFE 20:09 сега
  • LANA DEL REY LOVE (AMICE REMIX) 20:05 предишна
  • MASSARI SO LONG 20:02 предишна
  • PITBULL, CHRIS BROWN FUN 19:58 предишна
  • LOUISA JOHNSON BEST BEHAVIOUR 19:55 предишна
  • ALVARO SOLER ANIMAL 19:51 предишна
  • CARLY RAE JEPSEN RUN AWAY WITH ME 19:47 предишна
  • PAVELL, VENCI VENC, KRISTIAN KOSTOV VDIGAM LEVEL 19:43 предишна
  • ALOK, BRUNO MARTINI, ZEEBA HEAR ME NOW 19:39 предишна
  • MIHAELA FILEVA, PREYAH, DIVNA ZABRANEN DOSTUP 19:36 предишна
YOUR VOICE 20:00 - 22:00